KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165275
*
nr 1616 5275
Oljemålning
Holger Gardelius (1908-1972), "Nature morte II", 1950-tal. Signerad. Olja på pannå, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 20:31:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/4 08:22:53
1
500 kr
29/4 20:20:51
2
600 kr
29/4 20:25:53
3
Vinnande bud
29/4 20:26:49
2
800 kr
29/4 20:26:49
3
(budbetjänt)
29/4 20:29:23
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: holger gardelius olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05
-
3086 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Två flickor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:31
-
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50
-
9388 Oljemålning
Calle Nyland (f. 1907), Sverige. "Stora Kumlan, Lj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:00
-
1023 Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:36
-
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:41
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1616 5275
Oljemålning
Holger Gardelius (1908-1972), "Nature morte II", 1950-tal. Signerad. Olja på pannå, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/4 08:22:53 | 1 | 500 kr |
29/4 20:20:51 | 2 | 600 kr |
29/4 20:25:53 | 3 | Vinnande bud |
29/4 20:26:49 | 2 | 800 kr |
29/4 20:26:49 | 3 | (budbetjänt) |
29/4 20:29:23 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: holger gardelius olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05 -
3086 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Två flickor..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:31 -
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50
-
9388 Oljemålning
Calle Nyland (f. 1907), Sverige. "Stora Kumlan, Lj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:00 -
1023 Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:36 -
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:41